| Replacement Information | |
|---|---|
| Replacement Information | This item is replaced by XX1019004. |
重要规格表
| 描述 | |
|---|---|
| 产品目录编号 | XX1009004 |
| 描述 | 真空底座和盖,90 mm |
| 产品信息 | |
|---|---|
| 装配出口 | 6 mm (1/4") 外径管状盖侧臂,连接真空 |
| Quality Level | MQ100 |
| 应用 | |
|---|---|
| 应用 | Accessories for filter holders for sample preparation. |
| 尺寸 | |
|---|---|
| 直径 | 90 mm |
| 材料信息 | |
|---|---|
| 结构材料 | Borosilicate glass base and tubulated cap |
| 包装信息 | |
|---|---|
| 数量 | 1 |