重要规格表
| Description | |
|---|---|
| Catalogue Number | MIX0500L102 |
| Description | Mobius® MIX500L carrier |
| Product Information | |
|---|---|
| Operating Temperature Range | 4 to 30 °C |
| Quality Level | MQ400 |
| Dimensions | |
|---|---|
| Height | 162.6 cm (64 in.) |
| Width | 119.4 cm (47 in.) |
| Depth | 101.6 cm (40 in.) |
| Weight | 90.7 kg (200 lb.) (empty) |
| Materials Information | |
|---|---|
| Materials of Construction | Tank: LLDPE; stand: HDPE; Latch: 304 L Stainless steel; Casters: Polyurethane/Stainless steel |
| Packaging Information | |
|---|---|
| Material Size | 1 |