重要规格表
| Description
|
| Catalogue Number | MIX0200L106 |
| Description | Mobius® hand control and cable |
| Product Information
|
| Applicable Device |
- Mobius® MIX100
- Mobius® MIX200
- Mobius® MIX500
|
| Power Requirements | Cable length: 130 cm (51.18 in.); Connector types: Hummel, IP67 |
| Operating Temperature Range | 4 to 30 °C |
| Quality Level | MQ400
|
| Dimensions
|
| Height | 15.2 cm (6 in.) |
| Width | 8.3 cm (3.25 in.) |
| Depth | 3.6 cm (1.4 in.) |
| Weight | 0.25 kg (8.81 oz.) |
| Product Usage Statements
|
| Regulatory Conformance | IP Class 67 |
| Packaging Information
|
| Material Size | 1 |