| Replacement Information | |
|---|---|
| Replacement Information | Item XX1014702 replaces this item. |
重要规格表
| 描述 | |
|---|---|
| 产品目录编号 | XX1004702 |
| 描述 | 47 mm 玻璃换膜过滤器底座 |
| 背景信息 | REMOVE FROM SCOPE |
| 产品信息 | |
|---|---|
| 装配出口 | 8 号孔塞,置于 1 L 和 4 L 标准抽滤瓶上 |
| 应用 | |
|---|---|
| 应用 | Accessories for filter holders for sample preparation. |
| 尺寸 | |
|---|---|
| 长度 | 10.2 cm |
| 直径 | 47 mm |
| 过滤面积 | 9.6 cm² |
| 材料信息 | |
|---|---|
| 结构材料 | Borosilicate glass funnel and base |
| 包装信息 | |
|---|---|
| 数量 | 1 |