millipore,
密理博,MXRCTRLB2K2,Control box, Power MIX 1000/2000, 230V
重要规格表
| Description
|
| Catalogue Number | MXRCTRLB2K2 |
| Description | Control box, Power MIX 1000/2000, 230V |
| Product Information
|
| Applicable Device |
- Mobius® Power MIX 1000 and 2000
|
| Power Requirements | 230V, 50Hz, 10A |
| Quality Level | MQ400
|
| Physicochemical Information
|
| Voltage |
|
| Dimensions
|
| Weight | 22 lbs (9.5 kg) |
| Materials Information
|
| Materials of Construction | Stainless steel in compliance with material code 1.4301 ASTM® 304 |
| Product Usage Statements
|
| Environmental Requirements | Maximum surface temperature: 55 °C (132 °F); Pressure: atmospheric |
| Regulatory Conformance | CE, UL Compliant |
| Packaging Information
|
| Material Size | 1 |