重要规格表
| 描述 | |
|---|---|
| 产品目录编号 | XX6700037 |
| 描述 | Latex tubing for vacuum use latex |
| 背景信息 | Accessories for filter holders for sample preparation. |
| 产品信息 | |
|---|---|
| 最大入口压力[巴(psi)] | 1.4 bar (20 psi) |
| Quality Level | MQ100 |
| 应用 | |
|---|---|
| 应用 | Accessories for filter holders for sample preparation. |
| 生物信息 | |
|---|---|
| 灭菌 | Autoclavable |
| 尺寸 | |
|---|---|
| 长度 | 305 cm |
| 直径 | 6.3 mm (0.25 in.) (I.D.) |
| 材料信息 | |
|---|---|
| 化学 |
|
| 结构材料 | Silicone |
| 包装信息 | |
|---|---|
| 数量 | 1 |