| Replacement Information | |
|---|---|
| Replacement Information | Item XX1514702 replaces this item. |
重要规格表
| 描述 | |
|---|---|
| 产品目录编号 | XX1504702 |
| 描述 | 玻璃底座和盖,47 mm |
| 背景信息 | REMOVE FROM SCOPE |
| 产品信息 | |
|---|---|
| 装配出口 | 6 mm (1/4") 外径管状盖侧臂,连接真空 |
| 应用 | |
|---|---|
| 应用 | Accessories for filter holders for sample preparation. |
| 尺寸 | |
|---|---|
| 直径 | 47 mm |
| 过滤面积 | 9.6 cm² |
| 材料信息 | |
|---|---|
| 结构材料 | Borosilicate glass base and tubulated cap |
| 包装信息 | |
|---|---|
| 数量 | 1 |