重要规格表
| Description | |
|---|---|
| Catalogue Number | MIXPDRFILSTN |
| Description | Mix powder bag fill stand |
| Product Information | |
|---|---|
| Quality Level | MQ400 |
| Dimensions | |
|---|---|
| Height | 83 cm (33 in.) |
| Width | 48 cm (19 in.) |
| Depth | 33 cm (13 in.) |
| Weight | 7.8 kg (17.25 lb.) |
| Materials Information | |
|---|---|
| Materials of Construction | Fill stand, chain, clamp and torque release mechanism: 316 L stainless steel; Hand tool: acetal |
| Packaging Information | |
|---|---|
| Material Size | 1 |