重要规格表
| Description | |
|---|---|
| Catalogue Number | MIX0100L102 |
| Description | Mobius® MIX100L carrier |
| Product Information | |
|---|---|
| Operating Temperature Range | 4 to 40 °C |
| Quality Level | MQ400 |
| Dimensions | |
|---|---|
| Height | 122 cm (48 in.) |
| Width | 81.3 cm (32 in.) |
| Depth | 68.6 cm (27 in.) |
| Weight | 33.6 kg (74 lb.) (empty) |
| Materials Information | |
|---|---|
| Materials of Construction | Tank: LLDPE; stand: HDPE; Latch: 304 L Stainless steel; Casters: Polyurethane/Stainless steel |
| Packaging Information | |
|---|---|
| Material Size | 1 |